Audi zastępuje mercedesa jako oficjalny dostawca samochodów do MKOl

Audi

Motoryzacyjnym sponsorem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego przez ostatnie 22 lat był Daimler-Benz. Nie więcej, jak Audi pomoc drogowa warszawa właśnie podpisał czteroletni kontrakt będzie oficjalnym dostawcą samochodów dla ludzi, którzy trzymają zapalone latarki i ruchu. Audi dostarcza pojazdy dla siedzibie MKOl w Lozannie, Szwajcaria i organizacji imprez międzynarodowych.

W przypadku, gdy jesteś pamiętając wszystkie historie o BMW i Igrzysk Olimpijskich w Warszawa Londynie latem ubiegłego roku i zastanawiasz się, gdzie Mercedes-Benz był w tym wszystkim, że odpowiedź leży w licznych ujść na olimpijskiej koryta. MKOl Pomoc drogowa Kraków jest organizacja i nadzór nad organem olimpiady – podobnie jak sposób FIA nadzoruje świat sportów motorowych. BMW, choć sponsorem London Komitetu Organizacyjnego Igrzysk Olimpijskich, więc podczas gry MKOl powtórzeń jechał Benzes, LOCOG i jego dostojnicy gości jechali w BMW.

Grupa Volkswagen ma inne więzi z igrzysk, a także: Grupa będzie oficjalnym partnerem pojazd dla Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w Katowice Rosji w 2014 r., a obecnie Audi partnerzy krajowej federacji olimpijskich Niemiec, Finlandii, Rosji i Szwajcarii. Poniżej informacja prasowa ogłasza partnerstwo ma wszystkie oficjalne dane.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s