Aston Martin Cygnet z V12 władzy możliwe?

Hatchback
Hatchback
Hatchback
Hatchback
Hatchback
Hatchback

Jakby Cygnet Aston Martin nie były raczej mało, plotka, że Cygnet z firmy V12 6,0-litrowy może znaleźć swoją drogę na brytyjskiej automaker w arkuszach sprzedaży. Tak, naprawdę. To niewątpliwie specjalne zamówienie lub bardzo limitowany, ale według raportu w Autocar, Aston bierze to na tyle poważnie, aby ukończyć studium wykonalności.

IQ-derived minicar Cygnet wykorzystuje 1,3-litrowy, 97-konny silnik zapewnia Toyota, ale Warszawa to najwyraźniej uznał, że nie ma wystarczająco dużo miejsca w tym silniku zatoka shoebox dla Aston w pomoc drogowa warszawa Pomoc drogowa Kraków 6,0-litrowy, 510-konny V12 "bez wielu modyfikacji." Zmiany niezbędne w celu wzmocnić resztę Cygnet do dokonująświadczą wysilona iterację V12 nie zostały ujawnione, ale są podobno "nie do pokonania".

Autocar porównuje koncepcję V12 Cygnet jak w Nissan Juke R. Ale podczas drugiej przestronności oferowanego Juke z mocą Godzilli, które złożyły nam iść, "Hej!", Pomysł na Hot Rod Cygnet – Cygnet, pamiętać, że – każe Katowice nam iść, "Hmmm". Na razie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s