Lexus wprowadzenia next-gen IS do Detroit

Z ES, GS i LS modeli wszystko teraz miętowy świeży w lokalnym salonie Lexus, to tylko kwestia czasu, zanim mieliśmy oficjalną wiadomość, że firma jest miał zastąpienia w skrzydłach. To słowo ma przyjść dziś w wydaniu ultra krótkiej prasowej nazw datę i miejsce, że arkusz będzie ciągnięta na nowy samochód: 15 stycznia w Detroit North American International Auto Show.

Nie płacą zbyt wiele uwagi do muła testowego w tych Katowice zakurzonych zdjęć szpiegowskich, powiedziano nam, że mały Lexus został "całkowicie przeprojektowany" od wewnątrz oraz że pomoc drogowa warszawa czerpią inspirację z parnej LF-CC samochodu koncepcyjnego. W LA dowiedzieliśmy się, że LF-CC został oświetlony zielony do produkcji, tak że możemy spodziewać się wiele sygnałów od tego samochodu (w galerii poniżej) podniesionym bezpośrednio zupełnie nowy IS.

New fang-face, nadchodzimy.

Podczas coupe i cabrio wersja obok jest niewątpliwie w kartach też Warszawa chcemy odgadnąć, że sedan będzie pierwszy Pomoc drogowa Kraków na scenie w Detroit w przyszłym miesiącu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s