Lotus i Aston Martin podłączyć?

Aston Martin
Aston Martin

To był burzliwy rok dla Lotus – co najmniej – od spółki zbywanej w styczniu jej Dany Bahar CEO jest zwolniony w czerwcu do swojej wątpliwej sytuacji finansowej i plotek brytyjskiego producenta samochodów są sprzedawane do innej firmę. Po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że Volkswagen był zainteresowany nabyciem Lotus i Proton spółka dominująca, plotka, która została później odrzucona. Teraz Automobile donosi, że facet Brit Pomoc drogowa Kraków Aston Martin może być na rynku pracy z lub nawet połączyć się z Lotus.

Aston Martin

Chociaż jest to czyste spekulacje w tym momencie takie przedsięwzięcie może okazać się korzystne dla obu niezależnych firm. To dlatego, że z Warszawa Lotus koncentruje się na lekkie pomoc drogowa warszawa, stosunkowo

Aston Martin

niedrogie samochody sportowe oraz Aston Martin produkuje wysokiej klasy samochody, nie ma praktycznie żadnych nakładanie produktu pomiędzy firmami. Artykuł sugeruje, że osoba lub firma chcąca połączyć te dwa automakers musiałby podnieść między 1,1 miliardów dolarów i 1,6 miliarda dolarów w celu wniesienia sprawy w tym kierunku, jednak.

Nie jesteśmy pewni, co myśleć o tej najnowszej plotki, ale wszystko, co może przyczynić się do marki, walczącą z powrotem Katowice do zdrowia ma przynajmniej nasze zainteresowanie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s