Honda, pierwsze napędy, Motocykl

Honda, pierwsze napędy, Motocykl
Honda, pierwsze napędy, Motocykl

Honda buduje crossover Bikes

Tu w ziemi Harleys i autostrad, które rozciągają się w nieskończoność, Amerykanie nie przejmowaliśmy się za bardzo sensownych motocykli. W przeciwieństwie do większości globalnych nabywców rowerowych, Amerykanie mają tendencję do cHonda, pierwsze napędy, MotocyklHoose ucieczki nad użyteczność, wydajność ponad praktyczność – to jest po prostu, jak to zostało zrobione w ziemi za darmo, przynajmniej dopóki Zabawne się na drodze do globalnej recesji.

W banku bilansów rozcieńczona i paliw wkradł niebo, sprzedaż nadęci sportbikes i cartoonishly obdarzony krążowniki spadła. Amerykanie odkrył, że motocykle mogą być wykorzystywane do zadań, takich jak codzienny dojazdów i wyjazdów Katowice do sklepu spożywczego, a nie tylko do jazdy w zatwierdzonym Marlboro Man słońca, frędzlami w holowania. Jako konsumenci dojrzała, producenci powoli odpowiedział rowery lepiej nadaje się do celowych priorytetów.

American Honda Motor Company jechał na fali frywolności dopóki Warszawa trwało, eksperymentując z akrobacje jak farsz mamuta 1.795 cc v-twin do ich VTX serii krążowników, aż pokorniejszy (ale Pomoc drogowa Kraków wciąż ciężki) 1312 cc młyn przejął. Ale Honda końcu się sensowne i podrasowanym jej skład skuter, uruchomiła początkujący przyjazny CBR250R, oraz – i oto – wziął przykład z europejskiego rynku poprzez wprowadzenie NC700X Stanów. Ale tu jest właśnie sęk: Aż alfanumerycznie uciążliwe Model wizualnie przypomina chropowaty BMW w skrócie, NC pakuje wystarczająco pomoc drogowa warszawa praktyczny sprzęt, aby zasugerować, że jest zmiana podejścia do sposobu motocykle są wprowadzane na rynek i sprzedawane w USA.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s