Bugatti patrząc w technologii hybrydowej dla Veyron next-gen?

Bugatti patrząc w technologii hybrydowej dla Veyron next-gen?

Bugatti patrząc w technologii hybrydowej dla Veyron next-gen?

Fast. Mocne. Bogaty. Istnieje wiele deskryptorów można użyć do opisania Bugatti Veyron. Ale wraz z nimi jest "ciężki" – w tym ciężkie na zużycie paliwa. To jest po prostu tak to jest, kiedy ma się do czynienia z szesnastu cylindrów, quad-turbo bestii supercar. Ale to może się zmienić, jeśli ostatni wyjście z rumormill dowodzi dokładne.

Według raportu z Auto Express, Bugatti pragnie poprawić swój wizerunek w oczach drzewa przytulanie świata, więc szuka sposobów, aby następcę Veyron mniej paliwa. Jednym ze sposobów jest, aby lżejszy samochód, coś, co nie powinno być takie trudne biorąc pod uwagę, że obecny model waży ponad 4.000 funtów. Jednym z takich sposobów przycinania tłuszczu Katowice podobno krąży wokół włókna Warszawa węglowego koła, coś, co zostało zrobione wcześniej, ale daleko od powszechnie przyjęte.

Na drugim końcu spektrum, jak donoszono, Bugatti oceny perspektywę napęd hybrydowy – czego Pomoc drogowa Kraków nie zmniejszenia wagi, ale może pomóc zużycia paliwa przy zachowaniu do zasilania. Jeśli automaker Molsheim mieli iść tą drogą, to oczekujemy, coś bliżej co Ferrari pracuje nad następcy Enzo niż ekskluzywny Toyota Prius.

AE prognozuje również, że następna generacja Veyron będzie prowadzić na nazwę, a nie przejść do innego tabliczce znamionowej. Tak czy owak, będzie prawdopodobnie dołączyć nadchodzące sedan Galibier kilka lat w dół linii, tym samym rozszerzając zakres Marque w modelu z jednego wiersza do pomoc drogowa warszawa dwóch.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s