Acura ZDX coraz siekierę po 2013 r. mimo nowych aktualizacjach [w / ankieta]

Acura
Acura

Acura ZDX nie dokładnie mieszkał konwencjonalnego istnienia, więc może nie powinniśmy się dziwić, że jego zapowiedź śmierci nie idzie zgodnie z standardowym protokołem przemysłowym, albo. Spółka dominująca Honda podjęła niezwykły krok trąbienie rześkim-dla-2013 modelu, jednocześnie ogłaszając, że będzie to ostatni rok modelu. Według Acura, anulowanie tego modelu jest jak marka "wyostrza nacisk na nowe modele i produktów podstawowych" jak najbliższego sedana RLX.

Acura

Zuchwale stylu zwrotnica jest, być Charit

Acura

stanie, bardzo niechętnie sprzedawca od czasu 2009 wprowadzenie, ale Katowice w Warszawa roku 2013, Acura jest Jazzing się jej samochód koncepcyjny na ulicy z nowym zestawem. Zmiany obejmują lekko przerobione kratkę osłony wraz z nową mocą składanych lusterek bocznych i nowych funkcji tech w tym opuszczeniu pasa ruchu i terminowych ostrzegania kolizji.

Chcemy powiedzieć, że ogłaszając modelki przerwania w tym samym czasie jeden jest

Acura

prezentując freshened modelu zaszkodzi sprzedaży, ale nie jesteśmy pewni, że to ktoś zwracając uwagę. W ubiegłym roku udało się shi Acura

Acura

ft zaledwie Pomoc drogowa pomoc drogowa warszawa Kraków 1.564 jednostek o ZDX, nadając jej nr 4 miejsce na naszych najgorszych Sprzedających 2011 listy. Do września, Automotive News donosi, że tylko 642 przykłady zostały sprzedane w 2012 roku, co czyni go jednym z najrzadszych samochodów nowych na rynku.

Crossover

2013 ZDX ma ukazać się w sprzedaży 19 października realizacji MSRP 50.920 dolarów oraz 895 dolarów opłat docelowych.

Co o tym myślisz, to rzadko i śmiało styled ZDX być bona fide samochód kolektor jeden dzień? Zagłosuj w naszej sondzie poniżej.

Zobacz Poll

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s