2014 Acura MDX idzie na zakamuflowany rejs

SUV
SUV
SUV
SUV
SUV
SUV
SUV
SUV
SUV
SUV

Choć często źle (i nierzadko zakupione) Acura ZDX można będzie drogą dinozaura Pomoc drogowa Kraków, firma jest daleko bardziej konwencjonalny i udane MDX SUV ewoluuje. W rzeczywistości wydaje się, MDX 2014 jest tak dobrze, a także, jeżeli ten ostatni zestaw obrazów Spy każde oznaczenie.

W zakamuflowany prototyp widzimy tutaj, to jest oczywiste, że projektanci Acura idą na wygląd mocniejsze dla MDX przedniej. Obecny samochód jest wskazał i beaked nos są nigdzie dowodów na to tester, choć niektóre wersja znanego kratki Acura tarczy wydaje się pozostanie.

Jest to pomoc drogowa warszawa trochę trudno powiedzieć, jeśli kształt szklarni jest znacznie zmieniony Warszawa na tym nowym samochodem, jako camo jest stosowany w taki sposób, aby przesłonić wpis słupka C design. Ale wydaje się, że, gdy patrzymy na twardy pełnego profilu grankulek MDX, że koła łukowe wybrzuszenia i linie znaków boczne obecnym pojeździe zostały zastąpione znacznie prostszy nawierzchni.

Pod maską powiedziano nam spodziewać się wyboru pomiędzy konwencjonalnym napędowego Katowice V6 i systemu hybrydowego z SH-AWD, który zadebiutuje w nadchodzącym Acura RLX. Na pewno będziemy widzieć i słyszeć więcej o tym nowym MDX przed czyni scenę w ostatniej części roku 2013.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s