BMW, Hyundai, Toyota, Volkswagen

BMW, Hyundai, Toyota, VolkswagenBMW, Hyundai, Toyota, VolkswagenNowy przegląd najlepszych pomoc drogowa warszawa światowych menedżerów samochodowych wskazuje zarówno Volkswagen i BMW są najprawdopodobniej zwiększać Pomoc drogowa Kraków swój udział w rynku w ciągu najbliższych pięciu lat.

Doradztwo podatkowe KPMG LLP wydała swój 14-ci globalnej rocznej Automotive Sonda Warszawa Wykonawczego, który zawiera odpowiedzi od ponad 200 menedżerów. Łącznie 81 procent respondentów stwierdziło, że spodziewać się Volkswagen zyski, w porównaniu do 70 procent w roku ubiegłym. BMW, tymczasem zobaczył 70 procent ankietowanych twierdzi, że wierzy spółka podwyższa

BMW, Hyundai, Toyota, Volkswagen

se swój udział w rynku. To skok o 7 punktów procentowych w stosunku do ubiegłego roku. To jest po raz pierwszy w historii badania, które BMW twierdził drugie miejsce miejsce.

Tymczasem, Hyundai widział postrzeganej akcji rynku Poluzować potencjalną na trzeci rok z rzędu. Około 61 procent ankietowanych przewidywane korzyści dla Hyundaia, w porównaniu z 63 w 2012 roku. Toyota również zaskakujący lat, ale tylko dlatego, przeciwnym. WhilBMW, Hyundai, Toyota, Volkswagene producent zsunęła w rankingu od 2011, to cieszył się największy wzrost każdej firmy w 2013 Katowice badania, skoki do 68 procent z 44 procent w roku ubiegłym.

Możesz przeczytać pełną informację prasową dla dalszych informacji, lub kliknij na wykresie powyżej (z możliwością rozszerzenia) dla pełnej listy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s