2014 Mazda6 zacząć na 20.880 dolarów *

Mamy nasz pierwszy smak imponującego 2014 Mazda6 w październiku i miał więcej niż kilka dobrych pomoc drogowa warszawa rzeczy do powiedzenia na temat midsizer. Jeden kawałek informacji, który był widoczny przez jego nieobecność była jednak cena naklejki.

Teraz, z zerowym przepychem i okoliczności (nawet prasowa jak to pisze), Mazda spadła, co wygląda na oficjalny cennik dla 6 na swojej stronie konsumentów.

20.880 dolarów to cena wywoławcza za bazowej Mazda6 Sport z manualną skrzynią biegów (plus wart 795 dolarów opłat docelowych, w sumie 21.675 dolarów). Mieszkańcy Alaski będzie musiał wybulić 840 dolarów do przeznaczenia. Loaded-up Mazda6 Touring Wielki pokazany na stronie będzie z powrotem w sumie 30.290 dolarów (MSRP 29.495 dolarów), ale nie jest Pomoc drogowa Kraków jasne, czy to cena wywoławcza Wielkiego wykończenia Touring.

Mazda jest Warszawa przyjmowanie zamówień na nowy 6 już teraz, a samochody będą dostępne w dniu 2 stycznia 2013 roku.

Dla porównania, obecny 2013 rok modelu Mazda6 zaczyna się tylko 155 dolarów mniej niż w nowym samochodzie, z MSRP 20,725 dolarów (przed kosztami docelowych) dla modelu podstawowego.

Co ciekawe, wychodzące top-of-linii Grand Touring trim jest rzeczywiście droższy niż MY14 samochodu na miejscu, z naklejki z 29.990 dolarów, aby rozpocząć. Wyobrażamy sobie, że zachęty na resztki 2013 modeli rozpocznie płynie dość pomoc drogowa, w celu obniżenia ich Katowice ceny trochę, ale to wszystko to jeszcze punktów do propozycji wartości dla najnowszego modelu biegunach Mazdy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s