Audi popełnia dwa R18 e-tron Quattros do ostatniego wyścigu Sebring dla samochodów LMP1

Audi
Motorsports

Byliśmy zdumieni kilka tygodni temu, kiedy American Le Mans Series i Grand-Am Rolex Sports Car Series ogłosił nowe klasy, które uczynią ich wspólny program wyścigów w 2014 roku. Przeminęło z listy jest Le Mans Prototype klasy, inaczej znany jako LMP1. Klasa LMP1 dawna top pies rajdach długodystansowych, zarówno w Europie, jak i USA, więc nie mogliśmy się dowiedzieć, dlaczego to świeżo upieczony serii wyścigów została zrzutu to jak wczorajsze pączki.

Wydaje się, jak gdyby Audi jest zdezorientowane w ruchu, jak również. Niemiecka marka ogłosiła, że udział w tegorocznych ALMS otwierające rundę, słynnym 12-godzinnym Sebring, jak co roku, przynosząc dwa Audi R18 ET

Motorsports

ron Quattro hybrydowe samochody wyścigowe, z którym konkurować. W przeciwieństwie do innych lat, Audi traktuje tegorocznego wyścigu jako potencjalnego łabędziego śpiewu w tym słynnym wyścigu na Florydzie.

Motorsports

Jest to dobry powód, że Audi jest tak lubiący 12 godzin Sebring, gdyż zadebiutował zasilany gazem R8R tam w 1999, które rozpoczęły swój udział w górnej rzut rajdach długodystansowych. R8R poprzedzone R8, która zadebiutowała na Sebring w Katowice 2000 i wygrał ten wyścig, rozpoczynając wspaniałą karierę dla tego samochodu, który obejmował pięć kolejnych zwycięstw w Sebring. R8 nastąpiła R10, to R15 i R18, a wreszcie skończyć na dzisiejszej R18 E-Tron Quattro – Wszyscy zwycięzcy, wszystkie dominującej, wszystkie ekscytujące obserwować.

Wraz z dwoma R18 e-tron Quattros

Motorsports

na aktualną wyścigi, z których jeden będzie nowa wersja, Audi R8 wniesienia od 2000-2005 ery, R10 TDI z 2006-2008 ery, R15 TDI z 2009 i R18 TDI, który wygrał tam w zeszłym lat, wszystko dla przyjemności widzów, którzy byli obserwowanych Audi zdominować ten wyścig, wygrywając go wprost w 10 z Warszawa ostatnich 12 lat.

Choć Audi już dawno porzucił kampanii przez cały sezon jałmużnę, to wciąż Pomoc drogowa Kraków było zazwyczaj dobre przynajmniej na otwarcie sezonu w Sebring pomoc drogowa warszawa, który udzielił ładnie czasowe możliwość testowania przed 24-godzinnym wyścigu Le Mans, jeśli nie kilka innych wyścigów na kalendarzowy. Niestety, wraz z upadkiem LMP1 w amerykańskiej rajdach długodystansowych, 16 marca w Sebring na Florydzie może być ostatni raz, na chwilę, że widzimy Audi zdominować wytrzymałościowy wyścig na amerykańskiej ziemi. Miejmy nadzieję, jałmużny i Grand-Am znaleźć rozwiązanie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s