Aston Martin jest porobiliśmy zakupy?

Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin
Aston Martin

Tylko w zeszłym miesiącu, słyszeliśmy pogłoski o możliwej współpracy pomiędzy Katowice Lotus Warszawa i Aston Martina, ale gdy założyliśmy to oznaczało kłopoty dla Lotus Malezji własnością, to mógł być Aston Martin dotarcia szuka nabywcy. Businessweek donosi pięć anonimowe źródła oświadczyły, że Investment Dar, Inc kuwejcki pomoc drogowa warszawa oparte akcjonariuszem Aston Martin, został dotarcia do potencjalnych nabywców marki.

To brzmi jak wiodącego kandydata na nabywcę tak daleko jest Mahindra & Mahindra Ltd., ale trzymać tak daleko może być Investment Dar pieniądze chcą uzyskać z jej udziału. Po uzgodnieniu zrestrukturyzować swoją 4,9 Pomoc drogowa Kraków miliardów dolarów wartości długu, artykuł mówi, że Investment Dar, trzymając 64 procent akcji Aston Martina, zamierza sprzedać swoje udziały za 800 milionów dolarów, które porównuje do 925 milionów dolarów cena całkowita Aston Martin zostało nabyte od Ford Motor powrót Company w 2007 roku.

Co ciekawe, Businessweek donosi także, że Toyota ostatnio spojrzał nabycia akcji Aston Martina, ale nie ma ostateczne słowo co do wyniku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s