American Suzuki Motors pliki rozdział 11, nie będzie już sprzedawać samochody w Stanach Zjednoczonych

Jak wiedzieliśmy, że to Warszawa możliwe, ale trzeba powiedzieć, że ogłoszenie Suzuki po południu, że jest złożenie rozdział 11 postępowania upadłościowego złapał nas nieco z tropu. American Suzuki Motor Corporation – wyłączny dystrybutor samochodów Suzuki w Stanach Zjednoczonych – będzie wyrównać Katowice swoją działalność koncentrować się na motocykle, quady i rynku morskiego.

Co to oznacza w prosty sposób? W skrócie, nowe samochody Suzuki i ciężarówki nie będą już sprzedawane przez Suzuki w Stanach Zjednoczonych po raz bieżące zapasy zabraknie. Okres.

Suzuki przytacza "niskie wolumeny sprzedaży, przewiduje ograniczoną liczbę modeli w swoim składzie, niekorzystnych kursów walutowych, na wysokie koszty związane z uprawą i utrzymanie systemu dystrybucji samochodowych w USA i kontynentalnej nieproporcjonalnie wysokie i rosnące koszty związane z surowym stanowych i federalnych wymogi regulacyjne unikalne na rynku amerykańskim. "

Motocykle, quady i skuterów wodnych pomoc drogowa warszawa nie zostaną naruszone. Obecnych właścicieli samochodów Suzuki, ciężarowych i pojazdów użytkowych sportowych będzie ich gwarancje zaszczycony i części będą podobno zostać Pomoc drogowa Kraków udostępnione. Suzuki będzie nadal sprzedawać samochody w innych krajach, oczywiście, w tym rodzimym rynku w Japonii.

Przeczytaj pełną zapowiedź od Suzuki poniżej i sprawdź tę oficjalną stronę utworzenia przez Suzuki dla obecnych właścicieli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s