Coupe, Performance, Bentley, First Drives, UK, Luxury

Coupe, Performance, Bentley, First Drives, UK, LuxuryCoupe, Performance, Bentley, First Drives, UK, Luxury

luxury_1.jpg "width =" 220 "height =" 120 "alt =" Coupe, Performance, Bentley, First Drives, UK, Luxury "title =" Coupe, Performance, Bentley, First Drives, UK, Luxury ">SPOTKANIE Bentley 205-MPH Książę na autostradzie

Jadę w przybliżonym prędkością przywilej. Z przyspieszaczem Pomoc drogowa Kraków aluminiowego 2013 Bentley Continental GT Speed pochowany jej szyi w wysokiej stos dywan deski podłogowej, 6,0-litrowy twin-turbo pomoc drogowa warszawa W12 underhood jest w pełni pochwalić. Do 616 wściekłe brytyjskie konie przepompowni pod tym długim dziobie dumnego ustawiona na niemieckiej prowincji, do frappe z tchu łatwością i przy rozległym sheetmetal z coupe osiadł wygodnie na swoich biodrach w niecierpliwego oczekiwania coraz większej siły ciągu, to jasne, ta maszyna jest zadowolony konsumować niekończące kCoupe, Performance, Bentley, First Drives, UK, Luxuryilometers z Autobahn w łykami z szerokim otworem. Jest otwarty tor nieograniczonego rozwikłaniu asfaltową przede mną, a ja chętnie zobowiązać każdy Katowice wątek śpiewu pokusa w mojej piersi. Prędkościomierz właśnie kliknął przeszłości 165 mph.

W tym klipie, nowy klejnot w klatce piersiowej wojny Bentley pokrywa obszar o wysokości prawie jedną piłkarskiego pola na sekundę. Białe linie na drodze zaczynają zanikać do strumienia stałych i jestem pomoc drogowa świadomi coraz szybsze bicie serca szepcze prawdę mojej śmiertelności w moich uszach. Nie ma patrząc gdziekolwiek indziej niż w odniesieniu do horyzontu, jak to możliwe, ale nawet z moimi oczami ustawiono skanowanie dalekie, jasne jest, że jeśli coś pójdzie nie tak przy tej prędkości, zostaną one grzebiąc puste pole w górach Tennessee . Że trochę ciekawostek sprawia, że tym bardziej niepokojące, gdy ambling Volkswagen odbiega Jetta Warszawa do mojego pasa nie z innego powodu, niż wziąć w chwalebnej mój widok produkcji stos cegieł w pikowana skórzana kierowcy cudzego 228.600 dolarów supersamochód .