Porsche solucja oferty konstrukcja Panamera Sport Turismo

Porsche Panamera Sport Turismo był prawdopodobnie najlepszy samochód pojęcie 2012 i Porsche buduje na tym impet dokucza nam z filmów o swoim pierwszym projekcie kombi. Po pokazano nam kilka wskazówek fotografować Turismo Sport Porsche wydany bardziej pogłębione i zza sceny patrzeć na to, co miało wziąć hamulec fotografowania Panamera z pełną skalę modelu glinianego Warszawa do produktu końcowego widzieliśmy na scenie podczas Salonu Samochodowego w Paryżu. W teledysku, Michael Mauer, dyrektor Porsche style i Mitja Borkert, dyrektor generalny Stylistyka zaawansowane, zarówno dać trochę wgląd co poszło do tworzenia Sport Concept Turismo.

Więcej niż tylko wersji kombi Panamera, Sport Turismo ma zupełnie charakterystyczny nos wygląd do ogona.

Niektóre z kluczowych elementów projektanci dotykają się w filmie m.in. Porsche-podpis podniesione przednie błotniki, szerokie tylne łopatki, przednie skrzydło zainspirowany 918 Spyder, a nawet niektóre z samochodu unikalnych detali pomoc drogowa warszawa, w tym reflektorów oraz trzy -dimensional "Porsche" Napis poprzek bagażnika wykonana ze szkła. Jednym z bardziej ekscytujących aspektów koncepcji – co jest niestety tylko tabu w filmie – jest tylny spojler bagażnika, który Katowice oferuje "zmienna aerodynamika", które brzmi jak to działa podobnie do chowany spojler na bieżącym Panamera.

Nadal nie wiem, czy Panamera Sport Turismo wejdą do produkcji, ale jeśli chcesz zobaczyć, co się w tworzenie tego ekscytującego samochód koncepcyjny i zobaczyć różne fazy budowania projektanci przeszedł stworzyć samochód pokaż Paris, sprawdź wideo Pomoc drogowa Kraków przewijając poniżej.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s