Ford Fusion i Fusion Hybrid nab pięciogwiazdkowych ocen z NHTSA

Ford Fusion i Fusion Hybrid nab pięciogwiazdkowych ocen z NHTSA

Ford Fusion i Fusion Hybrid nab pięciogwiazdkowych ocen z NHTSA

Ford Fusion i Fusion Hybrid oboje Pomoc drogowa Kraków otrzymali najwyższe pięciogwiazdkowe ogólna ocena bezpieczeństwa z National Highway Traffic Safety Administration. Ocena duże uaktualnienie do Fusion, który został całkowicie przebudowany w roku 2013. Poprzedni model spadł jedną gwiazdkę krótki z najlepszych ocen, po strzeleniu tylko trzy gwiazdki Katowice w testach zderzeniowych przednim i cztery gwiazdki w teście zderzeniowym bocznym oraz pomoc drogowa warszawa ocen rollover. 2013 Fusion otrzymał cztery gwiazdki w zderzenia bocznego i testów dachowania i pełne pięć gwiazdek w Warszawa teście zderzeniowym przednim.

Wyniki badań dla 2013 Fusion i Fusion Hybrid zostały znacznie się poprawiła, przynajmniej w części ze względu na osobisty system Forda Bezpieczeństwa. System wykorzystuje

Ford Fusion i Fusion Hybrid nab pięciogwiazdkowych ocen z NHTSA

lepsze czujniki do gromadzenia danych o awariach i dostosowanie samochodu urządzeń przytrzymujących dla pasażerów. Użycie pasów i pozycji siedzenia są brane pod uwagę w celu zapewnienia poduszki wdrożyć przy mniejszym ciśnieniu dla mniejszych kierowców, więcej dla większych sterowników.

W 2013 otrzymał także bliźnięta Fusion Instytut Ubezpieczeń Bezpieczeństwa Drogowego Top Safety Pick + wyznaczenie. Przeczytaj oficjalny komunikat prasowy poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s