2014 Mercedes-Benz S-Class wnętrze złowione zdjęć szpiegowskich

Z przebudowany 2014 Mercedes-Benz S-Class coraz bliżej do produkcji, kamera-dzierżący załoga na co Autospies jakoś udało się dostać do samochodu, aby pstryknąć kilka szczegółowych zdjęć szpiegowskich. Jako prototypy nadal rzucają kamuflaż, wydaje się, że Mercedes-Benz jest coraz bliżej odsłonięcia samochodu iz Genewie i Nowym Jorku pokazuje auto zbliża się, to może być raczej wcześniej niż później.

Z tego, co możemy zobaczyć z tego wnętrza samochodu, ogólny wygląd kabiny Klasa S "nie Pomoc drogowa Kraków przełomowa odejście od obecnego samochodu, ale został całkowicie przeprojektowany z bardziej zaawansowanych technologii. Stylizacja jest teraz jeszcze bardziej ekskluzywny z większymi pokosów z drewna, bardziej kształtnych paneli pomoc drogowa warszawa drzwiowych (bez wbudowanych cubbies podłokietnika) i koncepcji-jak dwa-ramienna kierownica.

Kulminacyjnym punktem tego samochodu, choć jest prawdopodobnie dwa masywne cyfrowe ekrany z ta stosowana jest do informacji kierowcy i innych używanych do nawigacji, systemów audio i infotainment. Jeden inny szczegół zauważyłem o tym samochodzie jest to, że został wyposażony w nowy 360-stopniowy aparat fotograficzny, który zadebiutował na nowy GL-Klasa i będą także wykorzystywane na 2014 E-Class. Wiemy również, że next-gen S-Class będzie coraz nowe chmurowej MBrace2 system Infotainment.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, to wygląda jak obok S-Class będzie prowadzić podobny profil jako bieżący samochodu, ale możemy zobaczyć przez kamuflażu, że nowa stylistyka będzie pasował lepiej do obecnych produktów marki Mercedes-Benz. Do przodu, kratka jest znacznie większy, jest otoczony przez agresywne reflektory LED przystrzyżonymi Warszawa, a widok z tyłu samochodu pokazuje nam światło stopu LED teraz w górnej części tylnej szyby, bardziej ostro otwarcie bagażnika i więcej squared-off tylny pomoc drogowa z wylotów spalin zepchnięte na rogach Katowice.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s