Suzuki może zniknąć z rynku nowych samochodów szybko dzięki niskim inwentaryzacji

Wczorajsza zapowiedź Amerykańskie Suzuki upadłość jest wszystko, ale cios śmierci dla Japonka automaker w 246 dealerów w USA, ale jeśli jest jakaś dobra wiadomość przychodzi z sytuacji, to może być Katowice fakt, że cały proces będzie prawdopodobnie szybkie i bezbolesne niż wyciągnięta Pomoc drogowa Kraków. WardsAuto donosi, że z obecną średnią zapasów i sprzedaży numerów w tym roku, nie figuruje się około trzech miesięcy pomoc drogowa warszawa pozostałych do nowych samochodów firmy Suzuki Warszawa w USA biorąc pod uwagę obecne ceny sprzedaży.

W październiku, Suzuki sprzedał 2.023 jednostek – pięć procent więcej niż w zeszłym roku – ale tylko z lewej strony w spisie 5549, nie powinno trwać zbyt długo na wyciszenie operacje. Sprzedaż dla marki osiągnął 2007 z ponad 100.000 pomoc drogowach egzemplarzy, ale w tym roku, Suzuki jest ledwo na tempie osiągnąć czwartą tej kwoty, z zaledwie 21.188 sztuk pomoc drogowach do tej pory w 2012 roku.

Oprócz słabej sprzedaży, WardsAuto zauważa również, że Suzuki w obliczu problemów z powodu swojego uzależnienia od klientów z subprime kredytów.

Suzuki będzie nadal sprzedawać motocykle, quady i okrętowych silników w USA, podczas gdy marki samochody nadal będą w sprzedaży w innych krajach, w tym Kanady i Meksyku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s