2014 Chevrolet Cruze TD odpala swój nowy silnik wysokoprężny

2014 Chevrolet Cruze TD odpala swój nowy silnik wysokoprężny

2014 Chevrolet Cruze TD odpala swój nowy silnik wysokoprężny

Odkąd General Motors potwierdził plany wytwarzające olej napędowy Zasilanie awaryjne Cruze w 2011 roku, który został nam z niecierpliwością czeka na przybycie. I jako część 2013 Chicago Auto Show, Chevrolet odsunął pokrywę na jego spalanie oleju kompaktowy sedan, gotowe do sprzedaży w niedalekiej przyszłości, z ceną wywoławczą 25.695 dolarów, nie wliczając 810 dolarów za miejsce przeznaczenia.

Serce i dusza Cruze TD Katowice (to jej oficjalna nazwa) jest 2,0-litrowy turbo-diesel rzędowy czterocylindrowy silnik o mocy 148 koni mechanicznych i 258 funta-feet torque Warszawa, pokryte wyłącznie z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów. Silnik posiada również funkcję overboost Pomoc drogowa Kraków zwiększy moment obrotowy 280 lb-ft do dziesięciu sekund. Pełna klamra oficjalnych specyfikacji nie zostały zwolnione, ale GM mówi, że oszczędności paliwa trasa wejdzie na 42 mil na galon. Jeśli liczba ta brzmi znajomo, to dlatego, Volkswagen Jetta TDI ma dokładnie taką samą ocenę. W przeciwieństwie do Jetta jednak Cruze TD można uruchomić na biodiesel B20, gdzie jako Volkswagen akceptuje tylko B5.

Model-specyficzne zmiany w tym 2014 Cruze TD obejmuje zestaw aerodynamiczny i unikalne 17-calowe felgi aluminiowe pomoc drogowa warszawa. W środku znajduje się pełne skórzane wnętrze, a Chevrolet dostarczy dwa lata bezpłatnego planowego utrzymania, nie mówiąc już o 100.000-mile gwarancji Powertrain.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Cruze TD jest w informacji prasowej poniżej i spojrzeć za pośrednictwem naszej galerii zdjęć żywych widzieć moment obrotowy trochę Chevy dla siebie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s