EXP Bentley 9 F być przebudowane, przemianowane Sokoła?

EXP Bentley 9 F być przebudowane, przemianowane Sokoła?EXP Bentley 9 F być przebudowane, przemianowane Sokoła?

W postaci koncepcji, EXP Bentley 9 F miałem ani styl, ani nazwy zaimponować nam, gdy po raz pierwszy zobaczył ją w tym roku na Geneva Motor Show, a gdy już wiedzieliśmy jakieś zmiany do projektu było nieuchronne, jesteśmy zaskoczenia teraz słysząc t

EXP Bentley 9 F być przebudowane, przemianowane Sokoła?

kapelusz zmiana nazwy jest również Pomoc drogowa Kraków w karty. Automobile Magazine donosi, że ewentualna produkcja Bentley SUV otrzyma całkowite przeprojektowanie od tego, co widzieliśmy w EXP 9 F, i będzie nosić nową nazwę oraz Falcon.

Artykuł mówi, że Luc Donckerwolke, Bentley nowo mianowany dyrektor projektu, daje SUV kompletne przeprojektowanie z pojazdu koncepcyjnego, który jedzie przed tym Katowice, co nas ostatnio słyszany pojazdu w sierpniu, że "radykalne przeprojektowanie" nie było w kartach. Donckerwolke został na zespole projektowym na różnych samochodów Volkswagen Group pomoc drogowa warszawa od 1992 roku, pomagając w pióra takich niezapomnianych projektów jak Lamborghini Gallardo i Murcielago, ale teraz ma za zadanie dając Bentley SUV godne jego składzie. Ostatnio słyszeliśmy, model mógłby wejść do Warszawa produkcji w 2015 roku, ale nic nie wskazuje, czy Falcon dostanie trzech wierszy siedzenia lub plug-in hybrid wersji została wcześniej podobno.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s