Infographic: Który James Bond pojazdy najbardziej przyczyniły się do linii kasowych dolnych?

Coupe
Wydajność

Skyfall, ostatni w serii Obligacji, zabił go w biurze amerykańskiego box na weekend otwarcia, to jest 88,4 dolarów milionów zaciąg więcej niż podwojenie drugiego najbardziej zyskowny film. Głównie trzymanie się najlepszym brytyjskim, bohaterów filmu spędzają dużo czasu z Jaguar XJ, a Range Rover Sport (z wieloma Evoques w tle) i Land Rover Defender. Mercedes-Benz S-Class dostaje trochę miłości w Szanghaju i scena otwieranie w Pomoc drogowa Kraków Turcji idzie wszystko na niektórych Honda CF250Rs.

Skyfall jest również powrót Aston Katowice Warszawa Martin DB5, sportowych samo tablicę jak w swoim pierwszym występie w 1964'S Goldfinger: BMT 216A. Brytyjska witryna finansowanie samochodu Kredyt samochodowy

Coupe

4 U zastanawiał się, które samochody pomogły Bond dostać dziewczyna Najwięcej pieniędzy w kinach, a w kolejce do każdego zaciągu filmie obok przejażdżki są znane.

Jeśli samochody były miarą wpływów, a następnie DB5 jest jej właścicielem pomoc drogowa warszawa. Ion zespół Productions mają nadzieję, może pracować jej magii ponownie, i to dobrze się do tej pory. Sprawdź pełną listę filmów i samochodów w infographic poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s