Ferrari Enzo następca złapany ponownie testuje

Ferrari Enzo następca złapany ponownie testujeFerrari Enzo następca złapany ponownie testuje

Choć nie jesteśmy jeszcze pewni co Ferrari planuje wywołać jej długo oczekiwane następcy Enzo, jesteśmy pewni, że to będzie jeden znaczy samochód. Słyszeliśmy, że będzie nazywał F150, F150 Italia, a nawet F70 w ciągu ostatniego półtora roku. Niezależnie od jego nazwy, Guppy-faced prototyp widać powyżej jest odpowiedź na Ferrari McLaren P1 i Porsche 918 Spyder z 900-konnym podobno napędowego hybrydowego.

Od czasu ostatniego widzieliśmy to testy samochodu, jedyną różnicą wydaje się, że wyloty spalin teraz może być bliżej do formy produkcji, z dwoma rurami na każdej stronie siedzi się wyżej w powięzi. Poza tym, te zdjęcia są znacznie jaśniejsze i pod lepszym kątem pozwala nam zorientować się, co pomoc drogowa warszawa produkt końcowy może wyglądać. Mamy zobaczyć niektóre z Warszawa tym samochodem w szczegóły, takie jak umieszczenie Katowice reflektorów i kształt podobny do 458 Italia i masywne hamulce z wywierconymi węgla wirników ceramicznych.

Żadne słowo, do kiedy możemy zobaczyć wersję produkcyjną Pomoc drogowa Kraków samochodu, ale Ferrari nie drażnić a zdjęcia para to w zeszłym miesiącu i jest dużo dalej wzdłuż niż zdjęć szpiegowskich widzieliśmy mniej niż rok temu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s