Bentley rozważa własną serię spec panowie zawodników?

Bentley rozważa własną serię spec panowie zawodników?
Bentley rozważa własną serię spec panowie zawodników?

Zaczęliśmy się ślinić, kiedy widzieliśmy Bentley Continental GT3 bliska na 2012 Paris Motor Show. Myśl o utwór trwający Continental GT wyczarować pojęcia Bentley Boys, oryginalne panowie Racers, burząc Mulsanne Straight. Cóż, według AutoGuide wydaje nasze tęskny ponderings będą realizowane w formie międzynarodowej serii wyścigowej specyfikacji.

Bentley rozważa własną serię spec panowie zawodników?ers? ">

Podobne do Porsche Carrera Cup czy Ferrari Challenge, będzie to jedna marka, seria i Bentley stara się uruchomić wyścigi w Europie, Ameryce Północnej i Azji Warszawa. Co do tego ostatniego, Bentley członek Zarządu ds. Marketingu Kevin Rose zasugerował, że Chiny będą prawdopodobnie gospodarz z Azji wyścigu. Według Rose, sportowy wyścigi to interesujące dla chińskich Bentley'a klientów. Mówi też, że nie będzie Pomoc drogowa Kraków udział dealerów. "Nasi dealerzy są z definicji orzechów samochodowych", twierdzi pomoc drogowa warszawa Rose.

Bentley rozważa własną serię spec panowie zawodników?

Podczas Continental GT3 jest opracowana dla pro-poziomu, Bentley najwyraźniej pracuje na klucz samochód dla panów zawodników. Według Rose, "Chcemy zrobić to tak proste, jak to możliwe." Mimo, że nie brzmi jak devil-may-opiekuńczych Chłopców Bentley dawnych, to prawdopodobnie Katowice lepiej przyciągnąć udział. Pierwsze próby mają na 2013 r., i Bentley jest nawet rozważa pojazdy dostępne dla zespołów Privateer.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s