Chevy Corvette Stingray Convertible potwierdza w Genewie

Chevy Corvette Stingray Convertible potwierdza w Genewie
Chevy Corvette Stingray Convertible potwierdza w Genewie

Masz dowód, że General Motors Warszawa wzrosła globalne ambicje swojej 2014 Chevrolet Corvette Stingray? To inscenizacja światową premierę modelu wymienialnej wariantu na Geneva Motor Show na początku przyszłego miesiąca.

Jak wcześniej podobno, droptop świadczonych powyżej zadebiutuje w szwajcarskim pomoc drogowa warszawa hotelu, pojawiającym się w dowolnym miejscu na 5 marca. Według Katowice Susan Docherty, prezes i dyrektor zarządzający Chevrolet, lokalizacja ma sens, bo Corvette "… jest ikona, która od dawna jest uznawana i podziwiana, nawet w krajach, w których nigdy nie jest pomoc drogowa oferowanych."

Chociaż ani Chevrolet ani Corvette ma ogromny obecności sprzedaży w Szwajcarii, bowtie na europejska siedziba znajduje się w Zurychu (około trzech godzin do północno Genewie) i GM stało się jasne, że chce budować markę Chevrolet się w całej Europie.

Z innych wiadomości, Chevrolet ogłosił, że będzie aukcję pierwsze detalicznej Cabrio Corvette na cele charytatywne, na aukcji Palm Barrett-Jackson Beach. Wpływy ze sprzedaży Pomoc drogowa Kraków trafi do Michigan opartej Barbara Ann Karmanos Cancer Institute. Bywalcy autoblog mogą pamiętać, że pierwsze Coupe C7 zostało zlicytowane na aukcji charytatywnej w ubiegłym miesiącu przez Barrett-Jackson na jej sprzedaż w Arizonie, rysunek fajny $ 1.1M.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s