2014 Mazda6 wstaje do 38 mpg, w cenie od 20.880 dolarów *

W 2014 Mazda6 rozpoczyna się od 20.880 dolarów – * z wyłączeniem 795 dolarów opłaty przeznaczenia – i będzie oferować kupującym do 37 mpg autostrady w formie podstawowej. Że pieniądze pobierze kupującym 2,5-litrowy czterocylindrowy sparowany do podręcznika sześć prędkości – setup pakowania 184 KM i 185 funta-feet torque. Powertrain Skyactiv jest dobry, Mazda mówi, na 25 mil na galon w mieście i 37 mpg na szosie. Zaostrzenie z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów przyniesie dodatkowy 1 mpg w ruchu miejskim i autostrady przez okres do 38 mpg autostrady. Mimo oferując więcej sprzętu, Model podstawowy 2014 prowadzi skromne 155 dolarów wzrost cen nad jego 2013 poprzednika.

Dostępne wykończenia to i sportu już od 22.495 dolarów i ja Stanowiska na 24,495 pomoc drogowa warszawa dolarów (* obie wyłączeniem opłaty przeznaczenia). Te ostatnie swapy Pomoc drogowa Kraków standardowego samochodu w 17-calowe koła o 19-calowych rolek i zawiera Warszawa dwustrefową automatyczną klimatyzację oraz fotele skóropodobna sport wśród innych subtelności. Kupujący mogą capnąć Katowice tech pakiet, który zawiera nawigację TomTom oraz 11-głośnikowy system dźwięku Bose Centerpoint za $ 2.000.

Keyless wejście, wycieraczki z czujnikiem deszczu i spółki Obsługa inteligentnego Brake Miasto wszystkie są częścią tego zestawu, jak również. Zapoznaj się z pełną informację prasową dla dalszych informacji, i szukać więcej informacji na temat z silnikiem Diesla 2014 Mazda6 jak zbliżyć się do tego pojazdu premiery.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s