Powolne sprzedaż Ford Focus EV wywołać ogromne zachęty

Ford Focus EV's slow sales trigger massive incentivesFord Focus EV's slow sales trigger massive incentives

Detroit Nowości raporty Ford Pomoc drogowa Kraków jest o prawdziwe kłopoty przenieść swoją Nowy Ford Focus Electric. W rezultacie, automaker oferuje znaczące zachęty w próbie łechtać więcej nabywców. Jak znaczne? Spróbuj 10.750 dolarów off leasingu trzyletniego.

Co więcej Warszawa, może być teraz EV mieli do 37.995 dolarów (2000 dolarów mniej niż w pierwotnej ceny podstawowej) na górze dodatkowy rabat 2.000 dolarów gotówki do zakupu EV wprost – czy możnaFord Focus EV's slow sales trigger massive incentives zdecydować się na 1,9-procentowym finansowaniu jeśli pracujesz przez Ford Motor Credit. Żaden z czynników, które w różnych potencjalnych zachęt rządowych. W ubiegłym roku udało się sprzedać Ford marne 685 z 1.627 hatchbacków EV skoncentrować go zbudowano.
<img align="left" src="~Ford Focus EV's slow sales trigger massive incentivesImages \ Ford-Focus-EV-s-slow-sprzedaż-trigger-massive_7.jpg "width =" 400 "height =" 266 "alt =" powolne sprzedaż Ford Focus EV wywołać ogromne zachęty "title =" powolne sprzedaż Ford Focus EV wyzwolić ogromne Katowice zachęty ">

Ford nie jest sam w nabór więcej kupujących na jego wysiłku EV. Nissan obniżyć cenę swojego Liścia aż o 18 procent w 2013 roku, teraz w dół do 28.800 dolarów i zbudowany w USA. Ruch po automaker na znaczne zachęty w 2012.

Jeśli chcesz Fokus Electric, można podobno dostać w swoje ręce jeden za jedyne pomoc drogowa warszawa 285 dolarów na miesiąc z 930 dolarów ze względu na rejestrację do 36-miesięcznego leasingu z 10.500 mil rocznie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s