Niespodzianek Honda z koncepcji przekładni w Montrealu

Koncepcja biegów Honda zbadane na wystawie Auto MontrealuNiespodzianek Honda z koncepcji przekładni w Montrealu

To nie jest często, że głównym samochodowe producent debiutuje zupełnie nowy pomysł na targach Montreal International Auto – głównie dlatego, że odbywa się jednocześnie z ogromnym show w Detroit – ale tutaj jesteśmy z tzw przekładni Concept Honda Model badania, które został właśnie otwarty przez naszych przyjaznych sąsiadów z północy.

Według automaker, Gear "pokazuje nowatorskie podejście Hondy do Pomoc drogowa Kraków świadczenia motoryzacyjny odpowiedź dla młodych, miejskich, Gen-Y styl życia. Zainspirowany rowerów na czas biegów … biegów jest prosta i użytkowych, ale także konfigurowalny, połączony i pełna osobowość ". Jest to najwyraźniej "praktyczny, ale zabawa, konfigurowalny, połączony i niedrogie. Wszystko, co młodzi, wymagający miejskich kupujący chciałby w samochodzie", według Dave Marek, dyrektor Design w Honda R & D Americas.

Nie wiemy nic więcej – co Katowice może leżeć underhood, jak to jest "podłączony" lub w jakim momencie cena może potencjalnie być Warszawa sprzedawane. Sprawdź nasz wysoki-res pomoc drogowa warszawa galerię powyżej oraz informacji prasowej poniżej i będziesz wiedzieć tylko tyle, ile my.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s