Volvo wyraża zgodę na przeniesienie do nowej tech dominującej Geely

Po przejęciu Volvo przez Grupę Zhejiang Geely Holdingu Katowice Chin w 2010 roku, na pewno widział tę wiadomość nadchodzi. Obie firmy podpisały umowę, która da chińską firmę Geely dostępu do Pomoc drogowa Kraków kluczowych technologii opracowanych przez Volvo, a to z kolei, umowa mogłaby pomóc szwedzki automaker obniżyć koszty produkcji.

W ramach "Umowy współpracy technologicznej", podpisany przez obie firmy, Automotive News raportów Warszawa Chinach, że Geely będzie mógł dotknąć Volvo dla trzech bardzo potrzebnych technologii, w tym korzystania z średniej wielkości platformy, sprawdzonych innowacji Volvo bezpieczeństwa i wewnętrznej jakości powietrza systemy. Te ostatnie dwie technologie są ważne dla poprawy odporności na uderzenia samochodów Geely, razem z pomocy odizolować pasażerów pojazdu od często poważne zanieczyszczenie powietrza w pomoc drogowa warszawa Chinach. Raport mówi, że Volvo tech prawdopodobnie będzie używany na marki premium samochodowy Geely ma powstać.

Volvo, z drugiej strony, jest korzystanie z "doświadczenia lokalnej eksploracji rynku i doświadczenie kontroli kosztów" Zhejiang Geely Holding Group, który jest technicznym sposobem na powiedzenie, że Volvo będzie w stanie zredukować koszty poprzez wykorzystanie ustanowionego łańcucha Geely dostaw.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s