Coupe, Performance, Bentley, Nowy samochód, Luxury

Coupe, Performance, Bentley, Nowy samochód, LuxuryEntry entry-level BentleyCoupe, Performance, Bentley, Nowy samochód, Luxury

Mam znajomego, który powiedział mi kiedyś, że nigdy nie kupię najtańszą wersję niczego.

Nacisnąłem go o samochodach i zorientowaliśmy był do muru, kiedy wspomniałem Bentleya. Tylko z serii Continental samochodów – GT coupe, GTC cabrio, Flying Spur czterodrzwiowy – i sedan Mulsanne w ofercie, pewnie to mój przyjaciel pójdzie na coś Katowice takiego coupe Continental GT na większej, Mulsan znacznie droższeCoupe, Performance, Bentley, Nowy samochód, Luxuryne. Choć ich ceny bazowe są rozdzielone pomoc drogowa warszawa ponad 100.000 dolarów, Continental GT Cena wywoławcza 212.600 Pomoc drogowa Kraków dolarów nadal powinien dowodzić tyle szacunek mój przyjaciel urojony – i osądów – Grupa znajomych Country Club.

"Nie ma mowy, to jest to entry-level Bentley".

Ouch, choć na pewnym poziomie, że jest poprawne.

Każdy producent samochodów, który oferuje więcej niż jeden model techCoupe, Performance, Bentley, Nowy samochód, Luxurynically ma entry-level opcja. Continental GT coupe jest to, że samochód dla Bentley, najtańszy bilet, który uzyskuje dostęp do strony The Flying B i wszystkich odprężenia, personalizacja i wydajności, które powoduje.

Cóż, przyjacielu, nie mam samochodu, który nie jest dla Ciebie. 2013 Bentley Continental GT V8 nowy wpis entry-level, który oferuje mniej Bentley wszystkiego: mniej masy ciała, niższy poziom emisji, mniej moc i mniejsza cena.

Rzeczywiście, mój przyjaciel, który może powiedzieć, że odejmując cztery cylindry, Bentley Warszawa bierze jego zakres Continental downmarket do punktu, gdzie można teraz milionerami dobrowolnymi rub kolanka z miliarderów samodzielnie wykonane. Oh, ludzkość.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s