Mercedes-Benz z 2014 ante ups C63 AMG Edition 507

Kupujący, którzy chcą trochę więcej mocy ze standardowego Mercedes-Benz C63 AMG mają teraz zupełnie nowe wydanie 507 pożądać. Jak sugeruje nazwa, nowy model wyposażono w Pomoc drogowa Kraków mocniejszy 507-konny V8 AMG, a także ma wiele ulepszeń wydajności i stylizacji, jak również. W przeciwieństwie do serii Black, 2014 C63 AMG Edition 507 będzie oferowany zarówno w wersjach nadwozia sedan i coupe, gdy pojawi się w sprzedaży latem tego roku, na podstawie zdjęć, wydaje się, że europejscy klienci będą mogli cieszyć się Edition 507 w extra -smaczne smak wagon.

Mercedes-Benz wyciska większą moc od wzniosłej na C63 w V8 6,2-litra z wielu takich samych pomysłów stosowanych w SLS AMG, w Katowice tym kutych tłoków, prętów nowych łączników i lżejszy wał korbowy, co również przyczyni się do spaść więcej niż sześć funtów od silnika ogólnej masy . Wraz z nowymi komponentami wewnętrznymi, Edition 507 także dostaje odwzorować kontroler silnika pomaga młyn zgasić 507 KM i 450 funta-feet torque (średnia AMG C63 jest wyceniony na 451 KM i 443 lb-ft).

Ten nowy model jest standardowo wyposażony w zmodernizowanych hamulców składających się z 14,2-calowy, dwuczęściowe przednie tarcze iść z sześciu tłoków z przodu i cztery zaciskami tylnymi, wszystkie czerwone malowanie.

Dodawanie do wizualnego aspektu AMG C63, Edition 507 ma stylowy pięciu mówił 19-calowe felgi aluminiowe (dostępne w wysokim połysku tytanu pomoc drogowa warszawa szarego lub Matte Black), wentylowany kaptur przeniesione z serii Black, AMG paski na panele rocker i połysk czarne akcenty na kratce, tylny spojler i luster.

Wewnątrz, ekskluzywny pakiet dodaje również kierownica sport, owinięte w Warszawa Alcantara, pomoc drogowami akcentami w klastrze skrajni i wiele wysoki połysk czarnymi akcentami fortepianu całej kabinie. "Edition 507" znaczek jest zamontowane po stronie pasażera, na desce rozdzielczej, a wykańcza niepowtarzalnego wnętrza.

2014 Mercedes-Benz C63 AMG Edition 507 zadebiutuje w marcu podczas Salonu Samochodowego w Genewie, ale do tego czasu, zobacz galerię zdjęć, wraz z oficjalnym komunikacie zamieszczonych poniżej.

Cena za samochód nie został ogłoszony, ale będzie zawierać aa voucher dla właściciela do uczestnictwa w Akademii Jazdy AMG.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s