Czy obok BMW X5?

Czy obok BMW X5?Czy obok BMW X5?

Kto wiedział, że decydenci diecast model może być takie dobre źródło wycieku? Mniej niż miesiąc po odlewu modelowego 2014 Mercedes-Benz CLA w Chinach, ktoś za granicą w Diecast Empire lub jadi Modelcraft mogłem kąpiel w wrzącego oleju pomoc drogowa warszawa przecieka uncamouflaged obrazy następnej generacji BMW X5.

Naturalnie, który zakłada, że ten obraz z broszury z Katowice broszury jadi rzeczywiście F15 BMW X5 – została wysłana do Diecast stronę Imperium Facebook. Na jego korzyść, linie wszystko dodać jeśli porównać ją do najbardziej odkrywczych zdjęć szpiegowskich, które mamy z nadchodzącego crossovera – narożniki Reflektor, wykończenia metalowe kratki Pomoc drogowa Kraków oddzielające nerek od otworu tuż nad licencji Warszawa pCzy obok BMW X5?późno, cięcia linii wtłaczana, a fakt, że obraz modelu ujawnia wszystkich najważniejszych elementów znaków, które BMW zachowało pokryte.

Jest coś napisane na drzwiach obraz modelu, który nie jest w ujęciach szpiegowskich, ale to może być odznaka xDrive. Ujrzymy prawdziwą artykuł wkrótce i będziemy wiedzieć na pewno. Na razie, może już widzieliśmy jego faksymile w miniaturze.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s