Volkswagen Golf budować w Meksyku w 2014

W ramach swojego planu w celu wytworzenia więcej niż 75 procent swoich produktów Północnej Ameryce pomoc drogowach w Ameryce Północnej, Volkswagen będzie budowy 2014 Golf w jego Puebla, Meksyk montaż instalacji. Mamy pierwszy poinformował o możliwości tego tyłu poruszają się w październiku, ale VW ostatnio potwierdzone wiadomości. Modele golfowe wybudowane w Warszawa Meksyku będą sprzedawane zarówno w Ameryce Północnej i Południowej.

Produkcja nowego Golfa w Puebla – obok Jetta oraz Pomoc drogowa Kraków Beetle – rozpocznie się w pierwszym kwartale 2014 roku, a samochód trafi do sprzedaży w USA gdzieś w drugiej połowie przyszłego roku.

Po Golf, jest również prawdopodobne, że produkcja Tiguan i nadchodzącego crossover (dokuczał niedawnym Concept Katowice CrossBlue na Detroit Auto Show) będzie również miało miejsce gdzieś w Ameryce Północnej. Choć nic nie wskazuje, gdzie Tiguan s North produkcja amerykańska odbędzie, nowy trzy-row pomoc drogowa warszawa zwrotnica może być produkowany w Chattanooga VW, roślin TN, która obecnie buduje Passat.

Przewiń w dół, oficjalnej informacji prasowej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s