Aston Martin wyniki oferty z Mahindra i brytyjskiej własnego domu

Aston Martin
Aston Martin

Trzy tygodnie temu Businessweek poinformował, że Investment Dar, Inc szukała rzucić swój Katowice większościowy pakiet udziałów w Aston Martin. Kuwejt bazie finansowej firma najwyraźniej dąży do restrukturyzacji swojego zadłużenia i obciążenia dążyła 800 milionów dolarów na jego 64-procentowy udział w angielskiej firmę. Kwota porównuje do 925 milionów dolarów, które zajęło konsorcjum Investment Dar wśród nich, na zakup 100-proc Aston Martin od Forda w 2007 roku.

Aston Martin

Według doniesień, postąpienia za 64 procent nie poszedł nigdzie w pobliżu tej cenie, jednak. Bloomberg (spółka dominująca BusinessWeek) informuje, że londyński dom prywatny Investindustrial equity złożył ofertę od prawie 250 milionów funtów (401 $ milionów USD), z ich uwertura tr

Aston Martin

umped wkrótce potem przez Indian automaking konglomeratu Mahindra & Mahindra. Według raportu, Zwycięzca zostanie wybrany spośród tych dwóch firm, ale zamiast Dar Inwestycyjnego całego 64-procent udziałów, zwycięzca otrzyma 40 procent Pomoc drogowa Kraków kapitału własnego i 50 procent głosów. Dar Inwestycyjny będzie trzymać 24 procent Aston.

Jest trochę zamieszania wokół niektórych numerów, jednak. Według Financial News, choć stawka oferowana jest 50 Warszawa procent, a Investindustrial, nawet z niższej stawki, nadal może być faworytem. Investindustrial kupił Ducati w 2006 roku, a następnie sprzedał go za 300 Audi-procentowy przyrost w lipcu tego roku. Praca z innym niemieckim automaker tym razem, to powiedział, że Investindustrial podkreśliła swoje zaangażowanie w inwestycje w nowy produkt, a oba raporty wskazują, że ma wstępną umowę z Mercedes-Benz, w celu zapewnienia dostępu Aston do technologii, silników, skrzyń pomoc drogowa warszawa biegów i innych części od AMG. Ogłoszenie zwycięskiego oferenta może przyjść, jak tylko w ten weekend.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s