Mitsubishi świętuje 30-lecie w USA z Outlander Sport Limited Edition

Hurra z ostatniego Warszawa rodzaju dla Mitsubishi Outlander Sport jest to edycja limitowana Pomoc drogowa Kraków, która obchodzi 30 lat Mitsubishi Motors w Ameryce Północnej. Produkowany w Ameryce Północnej, jak również, 2013 Outlander Sport Limited Edition ma liczne czarne wykończenia elementów zewnętrznych, takich jak pomoc drogowa centrum, obudowy lusterek bocznych, wykończenia nadkoli oraz listwy i relingi dachowe. To siedzi na specjalnych Argent kół.

Otwórz drzwi i ciemność nadal z dostępnych Greya Dove i Black skórzane siedzenia i Czarny futerał skórzany hamulca postojowego, wszystkie akcentowane przez hamulec aluminium i pedałów przyspieszenia. W tym modelu sześciu-Way Elektryczna regulacja fotela kierowcy jest standardem. Jedyny mod wydajność jest nowy Katowice wał balancer, który prowadzi do szybszego przyspieszania bez jakiejkolwiek kary w ocenie pomoc drogowa warszawa przebiegu.

Możesz zacząć pożegnanie tej generacji Outlander Sport w wysokiej-res galerii powyżej, i przeczytaj więcej na ten temat w informacji prasowej poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s