Coupe, Performance, Aston Martin, Pierwsze dyski

Carbon-Fiber następcą Flagship DBS

Straszna fala smutku ogarnął mnie z fotela kierowcy na Aston Martin jak sama igła prędkościomierza wkradł do 130 mil na godzinę. Moja udręka wzrosła tylko jako zbliżający róg wypełniony szyby.

Jak moja prawa stopa mocno wciśnięty pedał hamulca aluminiowy, zacząłem czuć litość dla Warszawa zamożnych właścicieli zupełnie nowym 2014 Vanquish, którzy nigdy nie mają możliwość załamują bardzo zdolnych GT Super samochodów sportowych na torze wyścigowym.

Wyjście pomoc drogowa warszawa z zakrętu, 6,0-litrowy Katowice V12 ryknął do życia i rzucił z powrotem do rzeczywistości – ani śladu żałoby pomoc drogowa zniknął.

Nie każdy, rola zdecydować jak właściciel Aston traktuje swojego mechanicznego kawałek sztuki.

Czy aluminium i włókien węglowych maszyny spędzają żywotność służący jako transportu dla brytyjskiej rodziny królewskiej, zatrzymany w LA Basin ruchu w rękach prezesów zamożnych lub jako Pomoc drogowa Kraków ostatni samochód wypad w filmie Bond, krótki pisania big sprawdzić nasze wyrok kończy się na jawie.

Ale fantazja jest rzeczywistością w świecie motoryzacji dziennikarstwa, i dlatego jestem w NOLA Motorsports Park poza New Orleans uruchomiony 300.000 dolarów pojazd z prędkością.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s