Koncepcja biegów Honda zbadane na wystawie Auto Montrealu

Koncepcja biegów Honda zbadane na wystawie Auto Montrealu

Nasi przyjaciele w Autoblog Kanady właśnie odchodzić z bliżej przyjrzeć się koncepcji zaskoczenia przekładni Katowice Hondy podczas Salonu Montreal Auto Pomoc drogowa Kraków. Trochę trzydrzwiowy hatchback jest zapewne automaker pierwszy prawdziwy strzał w północnoamerykańskim rynku samochodów miasta (Gear jest znacznie mniejsza niż Fit) i może być wskazówką, że Honda jest coraz pomoc drogowa warszawa poważnie będzie po Scion na Warszawa tej stronie świata po CR-Z hybrydowe nie dostarczyć.

Honda twierdzi Concept biegów czerpie inspirację z przekładni stałej sceny rowerowej i powinny umożliwić nabywcom bezprecedensowy poziom dostosowania. Projektanci chcieli pokazać, że samochód może być zarówno zabawne i praktyczne.

Jesteśmy kompaktowego stylowej trzy drzwi z funkcjonalnego wnętrza pokoju, ale biorąc pod uwagę skłonność Hondy opróżniania osobowość z jego koncepcji na drodze do produkcji (przynajmniej te, które nie szukają showroom ready), nie trzymaj nadzieję na Gear. Możesz sprawdzić pełną informację prasową poniżej po więcej informacji.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s