Możliwe Ferrari F70/F150 specs wyłaniają się z prywatnych pokazów

Czy Enzo Ferrari F150-sukces?Możliwe Ferrari F70/F150 specs wyłaniają się z prywatnych pokazów

Na prywatny pokaz w Maranello, grupa szczęśliwych dusz ma przemycić okiem na nadchodzącego następcy Ferrari Enzo, który został nazywany zarówno F70 i F150 (nie, że F-150). Choć wciąż nie żadnego potwierdzenia nazwy lub ostateczne pomysł (oprócz Możliwe Ferrari F70/F150 specs wyłaniają się z prywatnych pokazówspy shots) co do tego, co najnowsze Ferrari supercar będzie wyglądać, jednego z uczestników udało się przejść jakiś ważnych informacji o wydajności w samochodzie, jak również numerów produkcyjnych, które mówi się, jest ograniczona do zaledwie 499 sztuk.
Możliwe Ferrari F70/F150 specs wyłaniają się z prywatnych pokazów

Sprawozdanie z Auto-Blog.com.mx potwierdza, że następca Enzo wykorzysta się 800-konny V12 powiązanego z hybrydowym systemem KERS dobrych na kolejne 150 KM.

Przez silnik moc szczytowa w rzutach na krzyk 9.200 rpm, pomoc drogowa maksymalny moment obrotowy (nMożliwe Ferrari F70/F150 specs wyłaniają się z prywatnych pokazówot ujawnione) będzie dostępny już przy 1.000 obr. Ten rodzaj energii może być wielki w niemal wszystko, ale w raporcie mówi, że ten nowy model Ferrari będzie mieć suchej masy zaledwie 2.799 funtów (około same jak Warszawa Subaru BRZ i Scion FR-S, bliźniaków i tylko nieco więcej niż Mazda MX-5 Miata). Podobno czasy prędkość to prędkość 229 mil na godzinę, możliwość uruchomienia od 0-60 mph Katowice w mniej niż trzy sekundy; podwojenie tej prędkości odbywa dodatkowe sekundy.

Widzieliśmy już Pomoc drogowa Kraków samochodu podwozie z włókna węglowego i teraz tylko czeka, aby pomoc drogowa warszawa zobaczyć samochód produkcyjny w prawdziwym życiu, ale Ferrari nie ogłosił, gdy samochód zostanie wprowadzony.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s