Next-gen Lexus IS konstrukcja okazuje się być jeszcze swoopiest

Pojechaliśmy, póki była pokryta tkaniną i winylu nie tak dawno temu, ale przed 2014 Lexus IS350 F-Sport zostaje ujawniony w Detroit Auto Show, a dowiemy się o nim wszystko, Lexus zaszczycił nas zdjęć. Oprócz kratki wrzeciona – z podwyższonej talii na F-Sport – przyjście ma poszarpaną zestaw dual-wiązki z reflektorami w kształcie litery L DRLs które, po raz pierwszy na Lexusa, oddzielną od Warszawa głównych jednostek . Dalej wstecz, boczne Pomoc drogowa Kraków progi dostać skrętu pomoc drogowa warszawa i intensywne rzeźbienie całej długości dłuższym rozstawem osi.

Wewnątrz jest LFA-natchniony kokpit z cieńszych sportowe fotele i więcej miejsca w niemal każdej dziedzinie, w ruchu "kierowcy meter" w klastrze rozdzielczej, elektrostatyczne sterujące do regulacji temperatury w kabinie, 60/40 składanych tylnych siedzeń i "metal film 3 – D-efekt ozdoby Katowice. "

Pakiet F-Sport będzie dostępny na IS250, IS350, IS300h wyposażony Lexus Hybrid Drive. Hybryda nie przyjdzie do Stanów Zjednoczonych.

Będziemy przynoszą zdjęcia i informacje od nowego sedana sportowego objawienia na 15 stycznia. Szczelina będzie również transmitowane na żywo w http://www.lexus.com i stronie Lexusa na Facebooku. Na razie nie ma informacji prasowej poniżej kilka smakołyki więcej, oraz ankieta zarejestrować swoją satysfakcję – lub inaczej – o przyszłość.

Zobacz Poll

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s