2014 Subaru Forester cenie od 21.995 dolarów *

Subaru pomoc drogowa ogłosił, że jej zupełnie Katowice nowy 2014 Forester przeprowadzi bazowy MSRP 21.995 dolarów, gdy natrafi salonów na początku tego roku, (* nie w tym 895 dolarów opłat przeznaczenia). Stanowi to wzrost o Pomoc drogowa Kraków 700 dolarów w stosunku do ustępującego 2013 modelu.

To będzie nowa cena netto kupujący pomoc drogowa warszawa model 2.5i bazowej wyposażonej w sześciobiegową przekładnię manualną. Subaru będzie również sprzedawać 2.5i silnik w Premium, TRIM Limited i Touring, choć automaker nie wydała konkretne punkty cen dla tych modeli. Modele te są zasilane przez 2,5-litrowy czterocylindrowy silnik, który produkuje 170 KM i 174 funta-feet torque. Subaru twierdzi, że z jej standardowym napędem na wszystkie koła, Forester 2.5i będzie dobre dla liczb zużycia paliwa przez 24/32 mil na galon (miasto / trasa) po wyposażeniu Spółki przekładni bezstopniowej.

Modele z ręcznym zobaczyć te numery, aby spadek 22/29 mpg.

Mocniejszy Forester 2.0XT Warszawa będą oferowane w Premium i Touring wykończeniami, zaczynając 27.995 dolarów (nie licząc podróży). Modele te są zasilane przez turbodoładowany 2,0-litrowy cztery, wysyłanie 250 KM i 258 lb-ft na wszystkie cztery koła.

Zużycie paliwa nie cierpi strasznie z tym silnikiem o większej mocy, jak tylko CVT jest oferowany. Subaru cytuje postacie 23/28 mpg tutaj.

Droższe modele Forester są dostępne z firmy nowy sterownik Wzroku systemu pomocy i Starlink infotainment technologii. Inne nowe funkcje dostępne w Forester 2014 include Hill Descent Control CVT w modelach wyposażonych, kamery wsteczne, elektrycznie drzwi bagażnika, nawigacja z smartphone integracji i 440-watowy Harmon / Kardon system audio premium.

Przewiń w dół oficjalnych szczegółów wybuchu prasowej Subaru.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s