Jay Leno posiada Lamborghini showdown, porównuje Gallardo LP570-4 i LP550-2

Garaż Jay Leno wita dwóch naszych ulubionych modeli Lamborghini na sesji dla porównania i kontrastu, Gallardo Pomoc drogowa Kraków LP570-4 Superleggera Gallardo LP550 i-2. Należy jednak zauważyć, że są one w 2012 coupe nie, 2013 modele o zmienionym przodu tylnych i powięzi.

Leno pomoc drogowa warszawa lubi rozmiar Gallardo nad Aventador, a między dwoma rodzeństwa, jego filozofia opiera mocno ku napędem na tylne koła i komfortowych w LP550-2. Z pomocą Andrzeja Romanowskiego z Lamborghini Club of America, Leno przechodzi mało znanych szczegółów Katowice, takich jak diody LED w komorze silnika oraz dane szczegółowe, które wyróżniają dwa pojazdy, takie jak Alcantara, poliwęglanu okien Warszawa i lżejszych opon na Superleggera.

Następnie, robi coś, że nigdy nie zrobić z człowieka gości w jego programie telewizyjnym, bierze swoją ulubioną out dla segmentu drogowego i pozostawia wszystkie koła napędu coupe w garażu na dąsy. Możesz nauczyć się kilku rzeczy siebie i słuchaj Jay hosanna śpiewać o ogólną jakość wykonania i tylnej skupienia władzy w LP550-2 w zabawny film poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s