Mopar '13 Dart będzie toczyć do Chicago w przyszłym tygodniu

Mopar'13 Dart is a bruiser of a compact

Mopar'13 Dart will roll into Chicago next week

Uważamy, że to pomoc drogowa liczy się jako tradycja. Co roku wraca do 2010, Mopar został wdrożony w wersji limitowanej popularnego produktu z pomoc drogowa warszawa portfolio koncernu Chrysler Group. Najpierw było Mopar '10 Challenger, a następnie Mopar '11 Charger, to zeszłoroczny Mopar '12 300, aw tym roku będzie to Mopar '13 Warszawa Dart, który będzie oficjalną światowy debiut w przyszłym tygodniu na 2013 Chicago Auto Pokaż.

Ograniczone pod względem liczby do zaledwie 500 sztuk, Mopar '13 darta nie jest sam pakiet wygląd, choć postawa lotka zostanie zamordowany z błyszczącym czarnym wykończeniem, połysk czarne 18-calowe koła, zestaw Mopar pasy pomoc drogowae i oznacza wyglądające Mopar zestaw efektów naziemnych. Podobnie wnętrze dotknął się ze skórzanymi fotelami (niebieska dla kierowcy i skór czarnych dla pasażerów), Gloss Black i Black Chrome Trim, pomoc drogowa ścieg akcent, sport zestaw pedałów i inne akcesoria wewnętrzne Mopar.

Włączanie naszą uwagę z powrotem do mechanicznych bitów, Mopar Dart '13 pochodzi z samochodu najmocniejszego silnika, turbodoładowany 1,4-litrowy MultiAir cztery (dzielone z Fiat 500 Abarth), który jest połączony z manualną skrzynią biegów. Te wielkie, czarne felgi się owinięte w niskoprofilowych 225/40R18 oponami, a trzymanie wszystkiego w ryzach jest uaktualniony zestaw hamulcowy o szczelinach wirników. Kierownicy został również skalibrowany do wykonania, zawieszenie obniżone siedem milimetrów i wydechowy dostrojony do lepszego oddychania silnika Pomoc drogowa Kraków.

Ale nie, Szanowni Państwo, to nie wszystko. Mopar Dart '13 otrzymuje również bezprzewodową smartphone Chryslera technologii ładowania, a te 500 szczęśliwych dusz, którzy wprowadzają jeden dom otrzyma "zindywidualizowanego zestawu właściciela" w niestandardowej przypadku czarnego, który zawiera indywidualną płytkę specyfikacji pojazdu, niepowtarzalny numer identyfikacyjny dla ich samochodów i ograniczoną szkic edycja samochodu podpisany przez jego autora, między innymi tchotchkes. Produkcja na Mopar '13 Dart rozpocznie tej wiosny w zakładzie Spółki w Belvidere, IL.

Teraz możemy Katowice zastanawiać, co Mopar pojazd leżał swoje ręce na następny rok. Wszelkie domysły?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s