Bentley Continental GT Convertible łącze zdjęcia hit internetu wcześnie

Bentley Continental GT Convertible łącze zdjęcia hit internetu wcześnieBentley Continental GT Convertible łącze zdjęcia hit internetu wcześnie

To był Indiana Jones i że cały epizod Arka, który dał nam najlepszy przykład tego, co Katowice dzieje się po wycieku: kiedy plomb, rozpętuje się piekło i nie ma mowy, jesteś wprowadzenie go z powrotem. Nie jesteśmy pewni, kto podniósł wieko, ale oficjalne zdjęcia z 2013 Bentley Continental GT prędkości Cabrio pojawił się na Flickr zeszłym tygodniu, a więc prezentujemy je do Ciebie.

Jeżeli wynika to z playbook Bentley jako ostatni GT Speed – i nie mamy powodu, aby sądzić, że nie będzie – poza brakiem szczycie nie będzie dużej różnicy między nim a coupe niż kilka liczb mniejszych. Nie będzie W12 przed z 616 Pomoc drogowa Kraków KM i 590 funtów pryszczycy moment obrotowy z systemem Warszawa za pośrednictwem transmisji ośmiobiegową i kreska ze stoiska

Bentley Continental GT Convertible łącze zdjęcia hit internetu wcześnie

jeszcze do 60 km pomoc drogowa warszawa na godzinę zegar będzie gdzieś około czterech sekund. To część 21-calowy tabor utworzenia stanowiska, i chyba jest coraz wolniejszy niż w ostatnim GT Speed, Ultimate prędkości z Top Up powinna wynosić co najmniej 200 mph.

To będzie bez wątpienia pomoc drogowa. Jeśli chodzi o farby, można uzupełnić własne zdanie na ten temat podczas peep jego kątów w wysokiej-res galerii. Dowiemy się, kiedy reszta świata purplest droptop objawia na Detroit Auto Show.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s