Scuderia Ferrari F138 zaprezentowany w Maranello

Scuderia Ferrari F138 zaprezentowany w MaranelloScuderia Ferrari F138 zaprezentowany w Maranello

To jest F138, Formula One challenger że Ferrari Luca de Montezemolo CEO opisuje jako "nadzieję" i ósmym i ostatnim wersji Scuderia Ferrari Formuły samochodu z silnikiem V8 – do teraz. Ostatnia cyfra w tym samochodzie Warszawa nazwy składa hołd tym Ilość cylindrów, podczas gdy dwie pierwsze cyfry oznaczają rok, w pomoc drogowa warszawa przyszłym roku przepisy będą wprowadzały 1,6-litrowy turbodoładowany V6s.

Scuderia Ferrari F138 zaprezentowany w Maranello

Scuderia zrobił dobrze w testach przed sezonem zeszłym roku, ale w pierwszym wyścigu znalazł się prawie dwie sekundy w dół na innych czołowych zespołów. Bez istotnych zmian w przepisach dotyczących 2013, Ferrari koncentruje się na utratę wagi, dzięki czemu elementy mniejsze i co pakiet bardziej sztywny, refini

Scuderia Ferrari F138 zaprezentowany w Maranello

ng każdy aspekt samochodu, który jest w istocie rozwinięciem zeszłorocznego F2012. Przednie zawieszenie zostało przeprojektowane dla aero korzyści i tylne zawieszenie jest zupełnie nowy. Przednie i tylne skrzydła są ewolucje, a tam nowa konstrukcja wlotu powietrza nad Katowice kokpitem i ujęć przeprojektowane na sidepods. Tył nadwozia tworzy znacznie węższy opakowaniem wokół przeprojektowany układ wydechowy, a Pomoc drogowa Kraków KERS Scuderia Ferrari F138 zaprezentowany w Maranellojest mniejszy i lżejszy.

Pierwsze skok na 2014 samochodów, który będzie czysty arkuszy projekt w ramach nowego systemu technicznego, Ferrari włączyła TAG spec 320 moduł elektroniczny kontrolera tegorocznego samochodu. Zabrania się zwiększania wydajności zasilania silnika F1 zespół pracował na utrzymanie, że wydajność na trzy rasy eksploatacji silnika. I tak, to jest panel marność nad schodkowej nosa z przodu.

Ferrari 12-year-old Tunel wymaga modernizacji, więc robi wszystko aero pracy dla F138 w tunelu aerodynamicznym Toyoty w Kolonii, Niemcy. Są już aktualizacje zaplanowane na każdy z trzech przedsezonowych sesji testowych i do pierwszego wyścigu w Melbourne, więc F138 zdjęciu tutaj przewiduje się wygląda "całkiem inny" niż na pierwszej siatce sezonu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s