Volkswagen Beetle ujawnia GSR, R-Line cabrio i dwa specjalne GTIs

Volkswagen zdecydował się na naprawdę rozszerzyć wydajność dostrojone portfolio tegorocznego Chicago Auto Show, przynosząc kilka nowych Chrząszcze przeznaczonych do modelu roku 2014, jak również parę odświeżał pakietów GTI, że będziesz w stanie kupić niemal prawo dalej.

Pierwszym i splashiest z Chicago smakołyków na stoisku VW ma być 2014 Volkswagen Beetle GSR.

Nie trać panowania, Acura Integra geeków, w tym przypadku, GSR oznacza "Gelb Schwarzer Rennera" lub "Yellow Racer Czarnym" i nawiązuje do sport-tuned klasycznej Beetle z 1970 roku. Dla 2014 iteracji, GSR dostaje 210-konny 2,0-wersji turbo VW czterocylindrowa. Że silnik wystarczy nacisnąć Garbusa do 60 mil na godzinę w 6,6 sekundy, a do maksymalnej prędkości 130 mph Katowice Warszawa.

Oczywiście, będziesz musiał dawno zauważyłem szokująco żółto-czarne barwy przed natknąć Turbo odznaką na tylnym pokładzie. GSR ma 19-calowe felgi aluminiowe, opony 235-punkt i herbaty tacy tylny spojler, ale to farba i pakiet graficzny, który zadecyduje, czy jest to Twoja (Lemony) herbatę.

Rzeczy nie dostać nic subtelniejszy wewnątrz samochodu, albo, jak VW niósł kolorystyka aż do wnętrza, jak również. Tylko 3.500 GSRs Beetle będzie pomoc drogowa warszawa produkowany, z nieco ponad połowa z nich będzie w USA – skontaktuj się ze sprzedawcą dzisiaj, Wiz Khalifa.

Nieco mniej pikantny niż GSR jest kolejnym Beetle dla Chicago, tym razem Volkswagen Beetle Cabrio z pakietem R-Line.

Niemal identyczny do standardowego Beetle Cabrio Turbo z funkcjonalnego punktu widzenia, 2014 R-Line samochód dostaje unikalne 19-calowe felgi aluminiowe z opony o niższym profilu, LED DRLs poszerzyć Bi-ksenonowe reflektory i wykończenia specyficzny badging. Znajdziesz tu także R-Line branding posypane przez kabinie samochodu, a model, który jest w pełni wyposażony we możliwości technologicznych.

Wreszcie, VW oferuje kilka modeli GTI Limited Edition do zamknięcia 2013 roku model (tak, wiemy, że to luty).

Nie będzie tylko 3.000 przykładów kierowcy Volkswagena GTI Edition produkowane, wszystkie z nich oferuje nowe 18-calowe koła, gałka zmiany biegów golf piłka na sześciobiegową manualną i szyberdach i pakietów nawigacyjnych od zwykłej kartce specyfikacji GTI. Samochód Edition Wolfsburg będzie podobną ofertę, ale bez navi i szyberdachu. Wolfsburg GTI rozpocznie się od 25.095 dolarów w 6MT Pomoc drogowa Kraków wykończenia, podczas gdy kierowca rzadziej Edycja potrwa 29.695 dolarów z przesunięciem drążka.

Sprawdź informacje prasowe dla wszystkich tych pojazdów poniżej i stay tuned jak wnosimy wszystko w żywej akcji z podłogi Chicago show.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s