Mercedes-AMG Petronas W04 uruchomiono małą pompą, dużo presji [w / video]

No indoor godziny koktajl dla uruchomienia W04, najnowsze podwozie zbudowane przez Mercedes AMG Petronas Formula One Team. Zamiast tego, Nico Rosberg i Lewis Hamilton spędził poranek w sesjach fotograficznych i wideo, na torze w Jerez, Hiszpania, a następnie zatrzymał się na chwilę, by wprowadzić samochód. Zespół będzie chciał W04 wykazać poświadczenia Mistrzostwach Świata kadry zespołu i Katowice jeden z kierowców zespołu, zamiast przeważnie skromnych występów widzieliśmy w ciągu ostatnich trzech lat.

W04 został wyposażony w nowy pięć elementów przedniego skrzydła, z przodu pushrod i pull-rod zawieszenie tylne, drugiej generacji spalin Coanda oraz "agresywnie opakowanego" tyłem.

Mały panel próżność RB9 à la Infiniti Red Bulla, obejmuje schodkową nos.

Szef zespołu Ross Brawn nazwał to "wyraźny krok naprzód w projektowaniu i wyrafinowania szczegółów", ale jak Pomoc drogowa Kraków naprawdę szanować Brawn swoich umiejętności i osiągnięć, słyszeliśmy, jak mówił podobne rzeczy o zaktualizowanego W03 rok ostatni przed niemal każdego weekendu od około w połowie sezonu. Mamy nadzieję, że on ma rację tym razem, i tak nie zespołu najnowszy sterownik, Lewis Hamilton.

Dołożymy wszelkich starań, aby ignorować równoleżników Mercedes F1 Team, które podpisały umowę sponsorską pomoc drogowa warszawa Warszawa z Blackberry, innej spółki stara się znaleźć drogę z powrotem do góry i wciąż walczy, a tylko wskazać Ci na wideo poniżej, z W04 w akcji.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s