Fiat 500 najmniej bezpieczny pojazd do ubezpieczenia zgodnie z internetowej [w / video]

Fiat 500 najmniej bezpieczny pojazd do ubezpieczenia zgodnie z internetowej [w / video]

Kiedy Instytut Ubezpieczeń pomoc drogowa warszawa Bezpieczeństwa Drogowego rozbił 2012 Fiat 500, mały samochód ma najlepsze wyniki we wszystkich kategoriach. Jest to bezpieczny samochód, a następnie, w porządku?

"Jeżeli bezpieczeństwo jest priorytetem, należy unikać najmniejszych samochodów," doradza Russ Rader, rzecznik IIHS. "Liczy się waga. Mniejsze, lżejsze samochody są bezpieczniejsze niż kiedyś, ale wszystkie rzeczy są równe, ludzie jazdy w większych, pojazdów cięższych dostać większą ochronę w wypadkach".

Dlatego, pomimo niemal doskonałej crash-testu wynik, Fiat 500 jest nr 1 na liście Insure.com 's z najgorszych pojazdów, dla ochrony pasażerów przed urazami. W wypadku z większym obiektem, klatka bezpieczeństwa przez Fiata i tablicy poduszek powietrznych, co mogą zrobić, aby chronić passenges, ale jak jaj w kawie może pasażerowie, trafiają się i rozbiła się.

Jeśli Fiat 500 jest jak kawa może, następnie Fullsize pickup GMC (które wieńczy witryny listę pojazdów najlepiej ochrony pasażerów) będzie 50-galonów baryłkę.

W kolizji między nimi, baryłka jaj wygra za każdym razem. GMC Sierra 1500 jest oceniane najlepiej ochrony pasażerów przez Insure.com, ale IIHS oceniło to tylko średnia w teście zderzenia Pomoc drogowa Kraków bocznego i marginalne w teście wytrzymałości dachu. Drugie miejsce na Insure.com najlepsze liście jest Porsche Cayenne, które nie zostały przetestowane przez IIHS.

Trzecie miejsce do piątego spoty przejść do GMC Yukon, Sierra 2500 oraz ukształtowanie terenu.

Wykazów są wynikiem analizy Insure.com 's ochrony osobistej szkody i medycznych wnioski o płatności, które wpływają na Katowice to, co właściciele samochodów opłata za ubezpieczenie.

Sprawdź materiały wideo testu IIHS zgniotu Fiata 500, jak i 2009 GMC Sierra 1500 Warszawa poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s