Trial of człowieka, którego Bugatti Veyron poszedł w napoju tajemniczo opóźnione [w / video]

Trial of człowieka, którego Bugatti Veyron poszedł w napoju tajemniczo opóźnione [w / video]

Tajemniczy przypadek utopionego Bugatti Veyron podjęła kolejny zwrot w kierunku dziwne.

Zanim staliśmy się zbyt daleko przed siebie, niech przyniesie Ci do prędkości: Andy House, który Warszawa jest właścicielem egzotyczny warsztat samochodowy o nazwie Auto Sales Performance, rozbił Veyron do laguny w Teksasie po rzekomo rozproszony przez pelikana nisko latającego. .. czy coś. Naturalnie, House odwrócił roszczenie do swojego ubezpieczyciela o wyniosły supercar Katowice w wysokości 2,2 milionów dolarów, co jest więcej niż prawdopodobne, że samochód jest w rzeczywistości warte.

Wkrótce potem, video strugane o katastrofie, z nary szaleństwa w oczach. Następna sprawia-you-go-hmm chwila wystąpił, gdy raporty pojawiły nowego Veyron, wraz z parą Lamborghini coupe i Porsche 911 GT3, lądowania w garażu House'a. Szacowany koszt tych supersamochodów, według Jalopnik, wynosi $ 2,2 mln Pomoc drogowa Kraków zł. Wszystko to sprawiło, Philadelphia Spółki ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w pozwie oszustwa ubezpieczeniowego w 2011 – dwa lata po wypadku – pochodzić jako niespodziankę.

Tak, ostatni: Z jakiegoś powodu zupełnie nieznana, pozew między domem i jego firmy ubezpieczeniowej uległo opóźnieniu. Jalopnik donosi, że pomoc drogowa warszawa nikt, w tym Urzędu Clerks Galveston Trybunału, nie był w stanie wyjaśnić, dlaczego proces nie rozpoczął się zgodnie z planem. Powiedział, że jak tylko dowiemy się więcej, więc będziecie.

Wideo z lokalnych wiadomości stacji KLTV można zobaczyć poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s