Pierwszy hybrydowy Subaru blisko rysunek

W 2011 Subaru Katowice spółka dominująca Fuji Heavy Industries potwierdziła, że hybryda Warszawa Subaru będzie debiut w tym roku. Od tego czasu nastąpiła spekulacje na temat, jaki rodzaj technologii benzynowy z napędem hybrydowym będą używać – Subaru własnej lub niektórych wersji hybrydowej Toyoty Synergy Drive, który samochód będzie debiut nowego systemu – Forester, Legacy, a Outback – i czy to by Przybyłem do Ameryki lub być Japonia tylko model.

Raport w Detroit Bureau twierdzi, że niezależnie od tego pierwszego modelu, można wykazać, jak tylko New York Auto Show, a gdy firma uważa, że jest to must-have oferowanie na rynku japońskim będzie również pochodzić z USA pomoc drogowa warszawa.

Będzie mieć Subaru rozwiniętych łagodny system hybrydowy, który mógłby być przez stronę Hybrid Tourer pokazana na 2009 Tokyo Motor Show, a nie oczekuje, aby móc jeździć na napędzie elektrycznym sam. Hybrid Tourer zastosowano bezpośrednim wtryskiem, 2,0-litrowy silnik boxer podłączonej do CVT i wspomagany przez silnik elektryczny o mocy 13 Pomoc drogowa Kraków KM. Subaru ma jeszcze dać niczego o szczegółach swoich planów hybrydowych, więc zobaczymy się do Nowego Jorku zaprezentuje długo oczekiwany.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s