Honda Civic Bizarre eksplozja wywołana przez bagażniku zdalnego

Honda Civic Bizarre eksplozja wywołana przez bagażniku zdalnegoHonda Civic Bizarre eksplozja wywołana przez bagażniku zdalnego

W większości Katowice państw, jest to nielegalne do transportu tlenu i acetylenu zbiorników wewnątrz zamkniętym pojeździe pokładowego. Dlaczego? Poproś właściciela tego 2012 Honda Civic.

Chłopak Jackie Sugrue się, hydraulik, opuścił platformę spawania wewnątrz pojazdu bagażniku pomoc drogowa para poszła na zakupy. Bez wiedzy nim zbiornik acetylen powoli przecieka, wypełniając całe wnętrze z Vapo wysoce łatwopalnej

Honda Civic Bizarre eksplozja wywołana przez bagażniku zdalnego

rs. Gdy żona hit zdalnego spustu bagażnik, mechanizm wygenerowany dość opłaty do zapłonu oparów, powodując gazu wewnątrz eksplodować. Carnage wynikające oszukany trochę Civic otwarte jak puszka Pabst na imprezie bractwa.

O dziwo, ani Sugrue, jej chłopak, ani nikt inny Pomoc drogowa Kraków nie ucierpiał w wybuchu, mimo że pan na parkingu obok Hondy był załadunek swojego pojazdu, gdy wybuch nastąpił. Pojazdy znajdujące Warszawa się w pobliżu, gdzie uszkodzony w wybuchu i Sugrue powiedział jej pokrywy bagażnika poszedł latania, kiedy uderzył pilota pomoc drogowa warszawa. Sprawdź lokalne reportażu na temat incydentu w wideo poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s