Watch Chris Harris jazdy Ferrari 458 spider jak "idiota"

Watch Chris Harris jazdy Ferrari 458 spider jak'idiot'

Watch Chris Harris jazdy Ferrari 458 spider jak'idiot'

Chris Harris dostaje nadużywać jego sprawiedliwy udział samochodów, które możemy tylko pomarzyć o jeździe, więc dlaczego nie dodać Ferrari 458 Spider, do tej listy. Po jakoś pożycza klucze do pomoc drogowa warszawa Ferrari-owned 458 Spider, Harris spędza Pomoc drogowa Kraków około pięć minut jazdy na 570-konny, open-air supercar jak "idiota" (jego słowa, nie nasze).

Watch Chris Harris jazdy Ferrari 458 spider jak'idiot'

errari-458-spider_1.jpg "width =" 320 "height =" 173 "alt =" Watch Chris Harris jazdy Ferrari 458 spider jak "idiota" "title =" Zobacz Chris Harris jazdy Katowice Ferrari 458 spider jak "idiota "">

W rzeczywistości, to jest imponujące, aby obejrzeć 257,000 dolarów (cena podstawowa) 458 Spider, zostały dryfował i mocno naciskał na każdym kroku. Nie dziwi fakt, że samochód zajmuje się "złe zachowanie", bardzo dobrze, ale to, co jest niesamowite jest to, jak łatwo jest dla Harris mówić do kamery, mimo top jest w dół i silnik jest na pełnym gazie prawie cały czas.

Jeśli lubisz oglądać Ferraris dostać w bok, będzie z pewnością cieszyć się wideo Harrisa Warszawa, który zamieszczono poniżej.